Kas sa soovid tasuta raha?

Money-2

Muidugi soovid, kes meist siis seda ei sooviks.

Mintosel on hetkel käimas CashBack kampaania, kus Mogo (ettevõtte on üks kindlamaid laenuandjaid Mintose keskkonnas) pikaajalistesse laenudesse investeerides saad koheselt 5% raha tagasi. Puhaskasum kohe kätte ja raha jääb sulle edasist kasumit tootma.

Oletame, et teed Mintoses konto ja investeerid 3000 eurot Mogo laenudesse (5% puhul üle 60 kuu pikkustesse laenudesse ja 4% puhul üle 48 kuu pikkustesse laenudesse). Sel juhul saad koheselt tagasi 150 eurot, mis oleks justkui maast leitud. Mida rohkem investeerid, seda rohkem tagasi saad.  Hetkel leiab ka veel täitsa vabalt Läti Buyback garantiiga laene 14%ga. Kui nendesse investeerid, siis 3000 eurot hakkab sulle iga kuu sisse tooma ca 35 eurot, rääkimata enne saadud 150. eurost.

 

mogo

Tule investeeri koos minuga Mintoses ja me mõlemad võidame lisaks 1% boonust investeerides. Vajuta sellele lingile, et avada endale Mintoses konto:

https://c.trackmytarget.com/iup527

Kuidas see töötab? Mart avab üleval oleva lingiga konto ning hakkab Mintoses investeerima. 30 päeva pärast on Mart investeerinud kokku 3500€ ning me mõlemad saame oma kontole 35€ puhast raha. Sama diil juhtub ka 60ndal ja 90ndal päeval. Mida rohkem investeerid, seda rohkem boonust saad! Win win!

 


One thought on “Kas sa soovid tasuta raha?

  1. […] on teinud. Nimelt on neil käimas CashBack kampaania, millest kirjutasin ka selles postituses Kas s... https://raharobot.wordpress.com/2018/02/05/18-01-h4ck-final-jaanuar

Leave a Reply